Виховуємо учня Нової української школи

Дата опублікування:
31 серпня 2017 року.

        Відповідно до плану роботи проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Баратівської ЗОШ «Організація та науково-методичний супровід упровадження інноваційного змісту початкової загальної освіти у 2017-2018 н.р».

       Керівник МО Кісільова Г.В. проаналізувала роботу за минулий навчальний рік та визначила основні напрямки  діяльності на 2017-2018 н.р.

       ЗДНВР Хир Л.М. опрацювала з вчителями нормативні документи та методичні рекомендації МОНУ на  новий навчальний рік.

        Ярошенко Т.Ю. ознайомила колег з ключовими тезами виступу Міністра освіти Лілії Гриневич щодо проекту нового Державного стандарту початкової освіти.

       Кісільова Г.В. проінформувала присутніх про віртуальну участь у проекті «Якість освіти», поділилася цікавими ідеями педагогів-новаторів щодо програми «STEM-школа-2017», наголосивши, що STEM-освіта набирає популярності в Україні, бо це освітній тренд ХХІ століття.

      Боброва В.М. відзначила: у роботі з молодшими школярами слід активніше застосовувати дослідницькі методи, практикувати проведення інтегрованих та бінарних уроків, під час яких учні вчитимуться приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність, соціалізуватися у суспільстві.

        Власенко О.П. представила новинки методичної літератури, вказавши на важливість посібників І. Большакової «Інтегровані уроки в початковій школі» та «Критичне мислення. Початкова школа».

       Кожен педагог усвідомив: дитині недостатньо дати лише знання, важливо — навчити її користуватися ними у житті. Тому головне завдання вчителя — сформувати компетентності учнів, що потрібні їм для успішної самореалізації  у житті, навчанні та праці.

Кісільова Г.В., керівник ШМО вчителів початкових класів

^ Вгору ^