Використання сервісу Каhoot! в освітньому процесі

Дата опублікування:
9 грудня 2019 року.

     Сучасні діти практично не уявляють свого життя без смартфона. Адже з  його використанням діти спілкуються в соціальних мережах, переглядають фільми, слухають музику, шукають необхідну інформацію, розважаються. Саме тому залучення технологій з використанням мобільних телефонів на уроках та в позаурочний час додатково заохочує школярів до вивчення навчальних предметів.

     З метою активного використання педагогами освітніх сервісів для мобільних телефонів 6 грудня 2019 року в Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тренінг «Використання Інтернет-сервісу Каhoot! в роботі вчителя».  Заступник директора з навчально-виховної роботи Л. Хир для учасників тренінгу підготувала повідомлення про ігрову платформу Каhoot!, яка використовується як навчальна технологія в аудиторіях та інших освітніх середовищах. Під час тренінгу вчителі ознайомились з можливостями сервісу, спробували створити  освітню гру та в ролі учнів відповідали на запитання кахут-вікторини.  Учасники тренінгу зазначили,  що за допомогою мобільних пристроїв учитель може ефективніше використовувати час на уроках та більш продуктивно впроваджувати діяльнісний підхід до навчання.

     Методичний захід сприяв підвищенню рівня інформаційно-комунікаційних технологій педагогів школи, стимулював творчість та критичне мислення.

ЗДНВР Л. Хир

^ Вгору ^