Випускний бал в ЗДО № 3 «Ромашка»

Дата опублікування:
3 червня 2019 року.

     Дитячий садок – це країна Дитинства, країна казок. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. Згодом стежка до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І ось наші малята – випускники: красиві, нарядні, веселі. Вони на порозі нового періоду їхнього життя – на порозі вступу до першого класу. Їх чекають нові дороги , нові відкриття, нові друзі, наставники.                                                                                                   

    В закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося урочисте свято випуску дітей старшої групи «Дзвоники». Вихователь  Ігнатченко Н.В. разом з помічником вихователя Зубковою І.М. проводжали 19 вихованців, чарівних хлопчиків та дівчаток до нового життя.                                                  

    Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей — усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок,  висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам садочку за щиру турботу. Досить хвилюючим та оригінальним був танок дівчаток з їхніми татами та мамами.                                                             

    Менші друзі з ясельної Б групи «Бджілки» разом з вихователем Устіновою І.В.  привітали випускників та подарували  всім присутнім піднесений настрій.                                                                                          Родзинкою заходу було музичне привітання від працівників садочку (Бондаренко К.Р., Ігнатченко Н.В., Бей Н.І., Білої Л.О.,Зубкової І.М.).       Наприкінці випускного ранку в.о.завідувача ЗДО Бондаренко К.Р.  привітала малят та  підготувала для всіх  присутніх  відеофільм «Наші будні у дитячому садку».                                                                                         Гостями свята стали митрофорний протоієрей настоятель церкви Миколая літнього отець Володимир, який  побажав дітям щасливої дороги у майбутнє, самостійне, доросле життя та гарного навчання в школі.
      Також завітала на свято  заступник міського  голови Вітенко Г.З., яка подарувала дітям солодкий подарунок, побажала всього найкращого дітям та батькам випускників.                                                           На святі панувала тепла, творча, дружня атмосфера. Кожен із випускників отримав диплом про закінчення дошкільного закладу, як перепустку в майбутнє шкільне життя, медаль за здібності, настанову від батьків та вихователів за навчання.                                             Бажаємо нашим випускникам, щасливої дороги в широкий світ, здійснення всіх їхніх мрій, завжди залишатися такими веселими, розумними, кмітливими, артистичними.

 

При нагоді завітайте,
Будемо чекати…
Бо у нашому садочку,
Як у гарному віночку!

 

К.БОНДАРЕНКО,

в.о.завідувача

ЗДО № 3 м.Снігурівка

 

 

^ Вгору ^