Високі досягнення школярів району

Дата опублікування:
21 Травня 2018 року.

    Нещодавно підведено підсумки ІІІ та IV етапів Усеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Відрадно, що переможцями ІІІ (обласного) етапу стали 17 учнів  Снігурівського району.

   Значним досягненням для Снігурівщини стали призові місця у IV етапі, що здобули двоє школярів. Восьмикласниця Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Зубач Крістіна посіла ІІІ місце з біології. Підготувала її вчитель-методист Шевчук Г.І.

    Десятикласник Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка Кухтєй Микола виборов ІІІ місце з української мови і літератури. Радість перемоги з юнаком розділила його наставник – вчитель-методист Жуковець З.Л.

    У підсумковому наказі департаменту освіти і науки облдержадміністрації за рейтингом міст/районів щодо результатів ІІІ та IVетапів Усеукраїнських олімпіад з навчальних предметів Снігурівський район вперше посів ІІІ місце.

  Результати олімпіад засвідчили наявність ефективної роботи вчителів з обдарованими дітьми та відповідального ставлення до підготовки учнів до участі в олімпіадах.  

О.В.Шиян, методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^