Вітаємо наших переможців

Дата опублікування:
6 березня 2020 року.

          З метою виявлення талановитої молоді щороку проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу, переможцями якого визнано 21 учень ЗЗСО району (8 – ІІ місць, 13 – ІІІ місць).  

       Найкращий результат показали учні Снігурівської районної гімназії  ім. Т.Г.Шевченка – 12 призових місць, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 посіли по 2 призових місця, Центральної, Олександрівської, Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів по 1 призовому місцю. В склад здобутків районної команди також увійшов переможець закладу освіти Широківської сільської ради.

           Восьмикласники Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка вибороли: Александрова Анна три нагороди – ІІ місце з української мови і літератури, ІІІ місця з математики та фізики (вчителі Жуковець З.Л., Руда С.Є. та Проскурін Ю.О.), Наріжній Руслан дві нагороди – ІІ місце з біології та ІІІ місце з історії (вчителі Бондюченко Т.М., Лавро О.Г.).

Призові місця здобули

з російської мови і літератури: ІІ місце – Вирва Анна, учениця 10 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Паво Н.В.);

з географії: ІІІ місця – Коломойцев Кирило, учень 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Уткін І.І.), Бондюченко Ольга та Панкратова Тетяна, учениці 10 та 11 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Юзва Т.М.);

з математики: ІІ місце – Устичук Марія, учениця 10 класу Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Труш Г.А.), ІІІ місце – Ярошко Станіслав, учень 7 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка (вчитель Руда С.Є.);

з біології: ІІ місце – Маньків Катерина, учениця 9 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Голубченко А.М.), ІІ місце – Зубач Крістіна та ІІІ місце – Тарасенко Сергій, учні 11 та 10 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вчитель Шевчук Г.І.);

з німецької мови: ІІІ місце – Белічко Юлія, учениця 9 клас Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Кретович В.В.);

 з історії: ІІІ місце – Богданчиков Жан, учень 9 класу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ (вчитель Кислиця Є.С.);

з екології: ІІ місце – Лавро Вікторія, учениця 9 класу Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Александрова І.Г.);

з зарубіжної літератури: ІІІ місце – Малежик Олександра, учениця 11 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Пастухова Н.М.);

з трудового навчання: ІІІ місця – Поляк Андрій, учень 9 класу Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сенюк І.Я.), Коротка Вікторія, учениця 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Пишньова С.А.).

        Вітаємо учнів та їх вчителів з перемогою, бажаємо нових творчих злетів!

 

                                                          О.В.Шиян, методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^