Вітаємо переможниць!

Дата опублікування:
2 липня 2016 року.

В усі часи людина прагнула знань, розвитку, прогресу. Одним із шляхів є набуття вищої освіти та реалізація особистості у професійній діяльності. З 2008 року шлях випускників загальноосвітніх навчальних закладів до вищих навчальних закладів прокладається через зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року 245 випускників нашого району вперше складали державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів – української мови (245 чол.), математики (80 чол.) й історії України 163 чол.).

         Слід зазначити, що є випускники – гордість шкіл, які засвідчили високий рівень знань, одержавши 10 та 11 балів. Серед числа кращих є дві зірочки, чия навчальна компетенція відзначена максимальними шкільними 12-ма балами.

Срібна медалістка Козоріз Вікторія, випускниця Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, стверджує свою любов до Батьківщин, рідної мови і культури знаннями високої якості. Неодноразова переможниця олімпіади з української мови, відділення МАН з української літератури, мовно-літературних конкурсів і під час ЗНО довела високий рівень підготовки, отримавши максимальні 12 балів з української мови. Радість перемоги з Вікторією розділяє її вчитель Жуковець З.Л.

Складний і великий за обсягом матеріал з історії України якісно засвоїла Рильська Юлія, вихованка Олександрівської ЗОШ. Плідна співпраця Юлії з учителем Кислицею Є.С. засвідчила  високий рівень сформованості історичної компетентності випускниці, яка на ЗНО з історії України отримала найвищий бал – 12.

Сердечно вітаємо Вікторію та Юлію, їх наставників – Заріну Леонідівну та Євгенію Семенівну з високим досягненням. Хай шлях до знань торується протягом усього життя. Нехай глибокі знання відкриють вам двері омріяного ВУЗу.

^ Вгору ^