Вітаємо переможницю фотоконкурсу «Права людини — мої права»

Дата опублікування:
12 грудня 2017 року.

     7 грудня підведено підсумки фотоконкурсу «Права людини — мої права», проведеного у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право». Захід організовано Другим миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів коледжів, технікумів, університетів Миколаївської області. Мета конкурсу –  поширення інформації про міжнародно-правові та національні стандарти прав людини через розкриття творчих здібностей учасників, підвищення правової обізнаності та сприяння розвитку правової держави.

    Перед початком офіційного відкриття фотосушки присутніх привітали організатори конкурсу та почесні гості. Виступаючі відзначили, що всі роботи здійснені на високому рівні, звернули увагу на творчий підхід та креативність кожного учасника. Після вітальних слів учасникам заходу запропонували переглянути соціальний відеоролик про систему безоплатної правової допомоги, знятий співробітниками Телеканалу «Миколаїв» спільно з Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД.

Дуже приємно, що почесне ІІ місце у конкурсі виборола учениця 10 класу Павлівського НВК Предчук Ольга під керівництвом Рудніцької Т.М.

Щиро вітаємо Ольгу з перемогою і бажаємо успіхів у навчанні й творчих злетів.

Рудніцька Т.М., директор Павлівського НВК

^ Вгору ^