Вітаємо переможців

Дата опублікування:
26 січня 2018 року.

     Підведено підсумки районного етапу ХVII Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням.

        Тема конкурсу – «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».

      У номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» представлено 37 робіт, в яких прослідковується історичне минуле України, її тернистий шлях до свободи, відродження державності, осмислення сучасних подій, заклик до єднання та братання.

     У номінації «Література» переможцями визнані Лазаренко Юлія (Снігурівська ЗОШ №1), Волкова Аліна (Суворська ЗОШ), Ворона Денис (Нововасилівська ЗОШ),  Кулікова Юлія (Новокиївська ЗОШ), Сінотов Денис і Сінкевич Максим (Садова ЗОШ), Сергієнко Віталіна (Галаганівський НВК), Шаманська Лілія (Киселівська ЗОШ) та Логвінова Людмила (Баратівська ЗОШ).

     У номінації «Історія України і державотворення» призові місця посіли Балова Олена (Калинівський НВК), Коновалов Сергій (Павлівський НВК), Щербина Анастасія (Новокиївська ЗОШ), Тєрєх Олена (Євгенівський НВК) і Товсточуб Анфіса (Кобзарцівська ЗОШ).

      Роботи Лазаренко Юлії, Волкової Аліни, Балової Олени та Коновалова Сергія представлені для участі в ІІІ (обласному) етапі зазначеного конкурсу.

                    Благодатна З.І., Шиян О.В., методисти Снігурівського РМК

^ Вгору ^