Вітаємо з нагородою!

Дата опублікування:
30 серпня 2018 року.

      29 серпня 2018 року в обласному Палаці культури відбулась   розширена колегія департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2017/2018 навчальний рік та завдання на 2018/2019 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи» за участю керівництва облдержадміністрації та обласної ради.

     Дуже приємно, що наш район не залишений без уваги — за сумлінну працю, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагрудний знак МОН України «Василь Сухомлинський» отримала Кугляр Тетяна Іванівна, вчитель біології Суворської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    Кугляр Тетяна Іванівна – високопрофесійний педагог, майстер-новатор, ерудована особистість, яка присвятила освітянській діяльності більше 40 років. Успіх та визнання, творчий запал, значні перемоги є постійними супутниками на її вчительському шляху.         Складові успіху педагога – високий рівень майстерності й науковості, творчий неспокій, лідерство у профільно-дослідницькому навчанні,  орієнтація на інновації, віра в неповторність кожної дитини. Пріоритетним у роботі вчителя є формування системи знань з біології, необхідної для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, опанування наукового стилю мислення, усвідомлення способів діяльності і ціннісних орієнтацій. З року в рік випускники Тетяни Іванівни гідно підтверджують свої знання з хімії та біології під час проведення ЗНО та вступу до  ВНЗ України.

           Вітаємо Тетяну Іванівну, з нагородою й бажаємо здоров‘я та творчих успіхів.

                                                                                                                                        В.о. завідувача Снігурівського РМК

                                                                                                                                                                                     Л.Горностай

 

^ Вгору ^