Вітаємо з перемогою

Дата опублікування:
30 березня 2018 року.

   Уже багато років поспіль навесні, коли пробуджується природа, в різних містах Україні відбуваються заходи, що дозволяють виявити найрозумніших та найобдарованіших учнів нашої держави. Мова йде про заключні тури Всеукраїнських учнівських олімпіад, метою проведення  яких є виявлення та розвиток обдарованих учнів, стимулювання їх творчої активності, поштовх до самовдосконалення, надання їм допомоги у виборі професії. Саме ці талановиті учні мають згодом поповнити інтелектуальну еліту нації, яка підніме Україну до найвищих рівнів життєвих світових стандартів.

   Проведення ІV етапу ХХХІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що проходила з 26 по 30 березня  2018 року у   м. Вінниця, мало на меті не лише виявити кращих із кращих серед юних філологів 8-11 класів, але й сприяти утвердженню державного статусу української мови та піднесенню її престижу у світі, пропаганді культурних надбань і традицій нашого народу.

   Радує той факт, що одним із 154 учасників, які приїхали на олімпіаду з 25 областей України, був Кухтєй Микола, учень Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка, який посів ІІІ місце серед учнів 10 класів. До нелегкої, але такої очікуваної перемоги привела юнака його наставник і порадник, дивовижний учитель і просто чудова людина Жуковець Заріна Леонідівна.

  Від імені учнів, учителів, батьківської спільноти гімназії та, напевно, і від усього Снігурівського району хочу привітати наш  талановитий тандем із черговою перемогою та побажати подальших творчих досягнень і творчих злетів.

Н.М. Пастухова, директор гімназії

 

^ Вгору ^