Вітаємо з перемогою у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Дата опублікування:
5 квітня 2019 року.

      02 лютого 2019 року у м. Миколаєві відбувся фінальний етап IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який об’єднує талановиту молодь України і дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Великого Кобзаря – поета світового рівня, отримати урок моральності та духовного зміцнення, виявити творчий потенціал й підвищити рівень мовної культури.

   У фінальному етапі Миколаївську область представляла Александрова Анна, учениця 7 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, яка стала переможцем і посіла перше місце. Відрадно, що школярка вже два роки поспіль є переможцем фінального етапу цього конкурсу.

     До здобуття таких значних висот у мовно-літературній освіті ученицю привела Заслужений вчитель України Жуковець Заріна Леонідівна. Це учитель, який крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

     Щиро вітаємо Анну та її наставника з перемогою та високим результатом, бажаємо нехай у всіх планах і починаннях їх супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

Т. Дмитрик,

 методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^