Вітаємо загін ЮІР “Форос”

Дата опублікування:
8 Травня 2017 року.

Члени загону ЮІР «ФОРОС» Снігурівської ЗОШ№4 Семенака Андрій, капітан, Полівода Карина, Решітко Дар’я, Садовська Анастасія, Кириченко Софія, Устіченко Олександра, Козлов Владислав, Глущенко Володимир, Сімонов Ігор, Лебєдєв Валерій 05 травня 2017 року успішно виступили у фінальному 41–му обласному зльоті команд ЮІР  Миколаївської області та  посіли почесне І місце серед 6 команд.

Учасники змагань показали свої знання правил дорожнього руху, вміння їздити на велосипеді, а також надзвичайну вправність на регульованому перехресті.

Неперевершеним був виступ агітбригади загону на тему «Будь уважним на дорозі!».

За участь у грі та здобуті перемоги на етапах діти отримали грамоти, зокрема «Кращі знавці ПДР» і «Кращий сценарій агітбригади», призи, сувенірну тематичну продукцію й безліч позитивних вражень та емоцій. А найголовніше – путівку в табір «Молода гвардія»,  де команда   буде втретє представляти Миколаївську область на Всеукраїнських змаганнях у вересні.

Бажання, впевненість у своїх силах та наполеглива праця над собою – наш рецепт перемоги.

Ну і, звичайно, ми б не досягли таких успіхів, якби не підтримка інспектора дорожнього нагляду Снігурівського відділення поліції Дмитрієва Д.І. та спонсорська допомога начальника Снігурівського управління водного господарства Черенкова Ю. В.,  районної партійної організації «БПП – «Солідарність»» та особисто депутата обласної ради Кухти І.В.

Ми щиро вдячні Вам за розуміння та підтримку у такий нелегкий для всіх час.           Керівник команди «ФОРОС»

                                                                           О.Р. Садовська

^ Вгору ^