Вивчаємо правила безпеки на дорозі

Дата опублікування:
6 жовтня 2016 року.

У рамках Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!» в Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено корисні і цікаві заходи з учнями, батьками та педагогічними працівниками. Так, на серпневому засіданні педагогічної ради обговорено питання запобігання травмуванню та загибелі дітей на дорогах, шляхи покращення вивчення учнями норм безпечної поведінки в процесі дорожнього руху. Класоводи й класні керівники провели із школярами бесіди, тематичні уроки та виховні години «Я – учасник дорожнього руху», «Ми – маленькі пішоходи», «У транспорті уважним будь!».  Особлива увага під час установчих загальношкільних батьківських зборів приділена роз’яснювальній роботі  щодо ролі батьків у вихованні культури поведінки дітей на шляхах та в громадському транспорті.

dsc09423 dsc09431

Нетрадиційно пройшло у цьому році свято для першокласників «Посвята у пішоходи». Учні 11 класу разом з класним керівником Міщанін Н. О.  провели його у вигляді пізнавально-розважального квесту «Безпека на дорозі». Старшокласники нагадали молодшим школярам, що знання правил безпечної поведінки на дорогах є обов’язковим незалежно від віку людини.

dsc09432

Першокласними відгадували загадки, брали участь в іграх, працювали в групах, відповідали на запитання вікторини. Переконавшись, що маленькі школярики гарно засвоїли всі правила, ведучі заходу подарували всім символічні медалі.

Проведені заходи сприяли закріпленню навичок  усвідомленої поведінки  на дорогах та в громадському транспорті всіх учасників навчально-виховного процесу.

С. Проценко,

ЗДВР Баратівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^