Вивчення англійської мови — успішний крок у подальше життяВивчення англійської мови — успішний крок у подальше життя

Дата опублікування:
17 лютого 2017 року.

   Однією з форм позакласної роботи з іноземної мови є проведення  предметного тижня. Це стимулює  інтерес дітей до вивчення предмета. Тому з 6 лютого по 10 лютого у Нововасилівській  школі проходив тиждень англійської мови під гаслом „Вивчайте англійську мову та відкривайте нові можливості для себе.  

     Розпочався тиждень тематичною лінійкою „Вивчення англійської мови- успішний шлях твого майбутнього життя. Учні 6-7 класів розповіли про  важливість вивчення мови та продемонстрували  свої знання. У вівторок для учнів 5-6 класів проведено веселі змагання  „Я це знаю.  У формі гри та конкурсів діти ділилися своїми знаннями з мови, яку вивчають.

Готуючи програму тижня, особливий акцент було зроблено на питання психологічної підготовки учнів, а саме  — розширення своїх знань про культуру країни. Зацікавленість викликав захід для учнів 8-11 класів „Традиції англійського чаювання, підготовлений учнями 9 класу. Школярі відчули себе справжніми англійцями й здобули знання   справжнього етикету. Протягом тижня учні розгадували веселі загадки,ребуси,кросворди. Також  всі були активними глядачами фільму про Велику Британію та про життя королеви, а учні молодших класів – активними глядачами пізнавального мультфільму.

  Підсумком тижня  стало проведення свята до  Дня всіх закоханих. Учні ще раз мали нагоду познайомитися з традиціями англомовних країн і стати одним з активних  учасників свята.

  Слід зазначити, що завдяки таким заходам у дітей розвивається пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

                                                                                        Мовчан В.В., вчитель англійської мови

^ Вгору ^