Вперед до змін

Дата опублікування:
6 листопада 2017 року.

 

      Робота Снігурівської ЗОШ Іст. №2 з вересня 2017 року спрямована на підготовку до впровадження нового державного стандарту «Нова українська школа». З метою її успішної реалізації ми не тільки змінюємо освітній простір, а й спланували свою науково-методичну роботу таким чином, щоб навчання перетворилося на цікавий і захоплюючий процес, а спілкування учнів  з вчителем базувалося на партнерських стосунках. Ми розуміємо, що для цього самому вчителю треба змінитися, щоб, крім передачі знань, він формував спільноту, сприяв формуванню позитивної самооцінки, розвивав ключові навички для життя.

       Саме з цією метою і була проведена у нестандартній формі педагогічна рада «Роль творчої лабораторії вчителя у розвитку пізнавальної компетентності учня як засіб самореалізації особистості». Ми спробували перетворити педагогічну раду на одну з форм збагачення кожного вчителя методикою педагогічного аналізу. В основу такої методики поклали формулу: конкретна постановка мети — опора на ініціативу — самостійність і творчість кожного члена колективу — підвищення вимогливості до нього — перевірка виконання. Це дало змогу відійти від традиційної форми педагогічної ради з доповіддю і максимально використати творчий потенціал кожного в колективній діяльності.

      Через практикум «Сучасний урок: яким йому бути», вчителі проаналізували інноваційні підходи до творчої індивідуальної діяльності учнів з метою виховання в них стійкої позитивної мотивації навчальної діяльності. Свою професійну майстерність вчителі показували, беручи участь у майстер-класі «А я роблю так».

З метою формування у дітей соціальних навичок наш колектив вирішив у навчально-виховний процес включити тренінгові заняття для дітей за програмою «Вчимося жити разом» та систематично проводити ранкові зустрічі.

      Педагогічна рада означає «радитися», «тримати раду», що приносить колективу вчителів радість і задоволення, упевненість і натхнення. Переконана, що такий нестандартний підхід до методичної роботи принесе очікувані результати.

 

Н.Ю.Мороз, директор

Снігурівської ЗОШ І ступеня №2

 

 

^ Вгору ^