Вперед за знаннями!!!

Дата опублікування:
3 вересня 2018 року.

    1 вересня — особлива дата в житті кожного з нас, овіяна спогадами з дитинства: школа, перший день навчання, урочисте хвилювання батьків, усміхнені обличчя вчителів, «першачки», які тільки роблять перший крок в своєму учнівському житті.

  Згадуватимуть цей день і учні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, адже цьогоріч школа поповнилася на 25 маленьких школяриків.

  Багато теплих слів лунало на адресу першачків, учнів, вчителів та всіх присутніх. Всім бажали миру, добра, благополуччя, дітям-нових і неповторних вражень від світу науки; педагогам — плекати майбутнє України у кращих вітчизняних та європейських традиціях патріотизму, гуманізму, поваги до ближнього; батькам – витримки, впевненості, віри у власні сили та власних дітей.

   Після коротких урочистостей до свята додалося невеличке театралізоване дійство, що неабияк потішило і школярів і дорослих, що прийшли розділити  з учнями свято Дня знань.

   На піратів-одинадцятикласників, які підступно намагалися зірвати перший шкільний день, «вкравши» учнів першого класу, найбільш активно і жваво реагували «першачки»! Злодії погодились повернути  дітей, заручившись обіцянкою, що учні школи виконають всі завдання квесту піратів і зберуть ключик від знань. Поки учні разом з класними керівниками та батьками  виконували завдання квесту, пірати розважали першокласників цікавими іграми. За перемогу вони отримали справжній піратський подарунок — клітку з папугами.  Голова фермерського господарства «Нива» Єрмолаєв О.І. подарував первачкам новеньку сучасну дошку, завітав на свято з вітаннями та подарунками представник фірми «Агроф`южен». Завершилось наше свято запальним флешмобом. Сподіваємось, що з таким же гарним настроєм, як сьогодні, всі сядуть за шкільні парти 3 вересня.

 

Самсонова Я.О., педагог-організатор

^ Вгору ^