ВПЕВНЕНО ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата опублікування:
4 жовтня 2017 року.

     З метою якісної реалізації Концепції «Нова українська школа» учительським та батьківським колективами Снігурівської ЗОШ І ступеня №2  розпочалася робота  по створенню нового освітнього простору для навчання дітей.

  Спочатку обладнали куточок відпочинку, де школярі можуть не тільки погратися, а й спокійно поспілкуватися, зайнятися малюванням, конструюванням. Любителі математики тепер мають можливість на перервах подорожувати числовими будинками, вчити таблицю множення. Галявина «Квітів ввічливості» залюбки нагадує про чемність і вихованість.

   Шкільну їдальню перетворили на затишне кафе «Апельсин». Крім яскравого дизайну тут на школярів чекають незвичайний сад з казковими деревами, квітами, тваринами, пташками. Сподіваємось, що ці стіни забезпечать дітям відмінний апетит.

   Колектив шкільного методичного об’єднання вирішив спрямувати  свою роботу на вирішення науково-методичної проблеми: «Створення умов для формування вмотивованої соціально компетентної особистості засобами інтеграції в навчально-виховному процесі початкової школи». Для реалізації поставленої мети та підвищення свого науково-методичного рівня вчителями розроблена система інтегрованих уроків, які активно введені в практику вже сьогодні.

   Ми переконані, що на правильному шляху, і сподіваємося на успішний перехід до Нової української школи.

 Н.Мороз,

директор Снігурівської ЗОШ №2

                   

^ Вгору ^