ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ШОКОЛАДУ В ЗДО №3

Дата опублікування:
11 липня 2019 року.

11 липня – свято всіх ласунів – Всесвітній день шоколаду. З цієї нагоди, у  закладі дошкільної освіти  № 3 «Ромашка» за ініціативи вихователя Штуль О.С. відбулось найулюбленіше свято дітвори – свято шоколаду!     

Недарма кажуть, що шоколад підвищує настрій. Королева Шоколандії (вихователь Штуль О.С.) разом зі своїми помічниками – феєю Цукеркою (вихователь Тімуш І.І.) та ведмедиком Ласункою (вихователь Бей Н.І.)  цікаво розважили малюків. Діти із великим задоволення виконували різні завдання, грали в гру «Намисто із солодощів», активно приймали участь в естафеті «Передай цукерку»,  розважалися, підтримували один одного та просто весело проводили час. Також вихованці  із старшої групи «Сонечко» подарували  всім присутнім солодкий таночок.                                                            

І звісно, яке ж свято без подарунків?  Дошкільнята солодко ласували шоколадними цукерками.   

Отже, Всесвітній день шоколаду – це ще й день позитиву, веселощів та солодкого життя. І нехай у всіх нас все буде «В ШОКОЛАДІ!»             

Окремо висловлюємо подяку за солодощі мамам наших вихованців -Штуль А. та Чорниш М. Дякуємо за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі подаровану дітям.

 

                                   К. БОНДАРЕНКО     

  вихователь- методист

   ЗДО № 3 міста Снігурівка


^ Вгору ^