Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека — 2020»

Дата опублікування:
24 лютого 2020 року.

ЕСЕ на всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека – 2020»

 

 «Бібліотека – територія читання»… Саме цю номінацію обрали колектив (Карпінська О.М., Огонюк Н.П.,Одарченко С.Є., Силкіна С.Б. —  бібліотекарі міських шкіл Снігурівського району) для участі у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека – 2020».

        Мета бібліотеки на сучасному етапі, на наш погляд, навчити всіх дітей читати так, щоб вони вміли читаючи думати  і, думаючи читати.

        Заохочуючи дітей до читання слід пам’ятати, що навчаючи учнів читати, ми одночасно займаємося вихованням, яке не лише повинне розвинути розум дитини і дати йому відомий об’єм інформації, але повинне загартувати в ній жагу до серйозної праці, без якої життя її не може бути ні достойним, ні щасливим.

        Ми пишаємося тим, що наші бібліотеки є осередком розвитку учнів, вчителів та батьків.

        У презентації, представленій на конкурс, ми намагалися показати свої бібліотеки, поділитися досвідом своєї роботи та доробками вдалих заходів. У презентації також широко представлені, як традиційні так і інноваційні форми роботи (інтелектуально-розважальна гра, брейн-ринг, гра-конкурс, турніри, урок-реквієм, піар-хід, буктрейлер, флешмоб, інтерактивний кардмейкінг, бібліоперфоменс), до деяких заходів подані сценарії, кожен запропонований захід супроводжується світлинами.

        Беремо участь у всіх Всеукраїнських конкурсах «Шкільна бібліотека», де маємо певні здобутки на обласному та Всеукраїнському рівнях (2007 р. – ІІ місце, 2009 р. – І місце, 2010 р. – ІІ місце, 2011 р. – І місце та ІІ місце, 2014 р. – ІІІ місце, Всеукраїнський конкурс – лауреат (2011 р.)).

        Свій професійний рівень вдосконалюємо на курсах підвищення кваліфікації при МОІППО, беремо участь у всіх запропонованих вебінарах, обмінюємося досвідом роботи на районних семінарах шкільних бібліотекарів Снігурівського району, надаємо допомогу молодим бібліотекарям (школа «Нове ім’я”), а також займаємося самоосвітою.

        Ми не зупиняємося на досягнутому, адже попереду – пошук змістовних інновацій, що доповнюють традиційні й утворюють нові форми роботи. Глибоко переконані, що впровадження інноваційних форм популяризації літератури надасть можливість всебічного і нетрадиційного розкриття книжкових багатств, дозволить користувачам наших бібліотек і поповнити пізнання в різних галузях знань, і розкрити свій творчий потенціал.

З матеріалами конкурсної роботи можете ознайомитись за посиланням

https://mega.nz/#!ZF8lkZwZ!-DGvdHedh3rWHuSZrBBo6Q2ct7fyQ8D0VjIzeGtE_Lw

 

^ Вгору ^