Всеукраїнський семінар для вчителів та методистів «Єврейський цвинтар як історичне джерело»

Дата опублікування:
17 лютого 2020 року.

За підтримки Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та за ініціативи Благодійного Фонду ESJF (східна Європа) відбувся Всеукраїнський семінар, присвячений дослідженню єврейської історико-культурної спадщини в Україні.

Семінар пройшов на базі МЗОШІ№3, на якому були присутні більш ніж 40 представників різних міст України.

Під час семінару розглядалися питання :«Європейський спадок на території України: досвід впровадження матеріалів у шкільну програму;  Щукін В. В.поділився досвідом « Як зацікавити історією?»;  Фішель О. Д. (викладач НаУКМА, пошукач вченого ступеню к.і.н.) виступив з цікавою темою « Як читати єврейські надгробні написи?»

Також організатори запропонували учасникам семінару майстер-клас «Про що розповідають традиційні зображення» і круглий стіл «Проблеми збереження історичних памʼяток та методи виховання інтересу і поваги до них».

Всі присутні отримали в дарунок книги «Праведники народів світу» та «Подорож «Україно-єврейською зустріччю» від давнини до 1914 р.»

Вдячна представникам ESJF за можливість відвідати цікавий семінар та важливу інформацію, яка допоможе  у збереженні культурно-історичної спадщини України.

Вчитель історії Калинівського НВК Манзюк О. О.

^ Вгору ^