Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Дата опублікування:
26 вересня 2019 року.

     В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 по 20 вересня  проходив  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. По всій Україні відбувались правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

     Колектив Юріївської філії Снігурівської зош І-ІІІ ступенів також долучився до роз’яснювальної роботи з такого вкрай важливого питання. Цікавими й змістовними були тематичні виховні години: «Ми проти булінгу» (Ряшко Н.В., Войткевич А.О.), «Я маю право» (Носаль М.О.),  «Булити не круто» (Здражевська Т.В.), «Булінг не про нас» ( Ряшко Ю.В., Бондар Т.Г., Шкрібляк О.Г.). Мультиплікаційні фільми на правову тематику стали повчальними для першокласників (Ревуцька Т.В.). Викликала увагу другокласників притча про два яблука (Ряшко Н.В., Войткевич А.О.).

     Конвенції ООН «Про права дитини» було присвячено урок «Основ правознавства» (Здражевська Т.В.) у дев’ятому класі. Розділ про права людини – один з найважливіших у Конституції України. Саме ця тема стала основною на уроках образотворчого мистецтва у 5 та 6 класах (Здражевська Т.В.).

     Правопросвітницька робота нашого педагогічного колективу направлена на розуміння учнями та батьками того, що в кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватися. Але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Прагнучи відстояти свої права, не порушити права інших.

Здражевська Т.В.,

вчитель історії, основ правознавства

^ Вгору ^