Всеукраїнський конкурс для дітей «Чарівний бісер-2018»

Дата опублікування:
20 квітня 2018 року.

     Нещодавно в м. Києві пройшла XVІІІ Міжнародна виставка рукоділля і творчості «Золоті руки майстрів». В рамках цієї виставки відбувся Всеукраїнський конкурс для дітей «Чарівний бісер – 2018».

     Вихованці зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського  Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва Олена Володимирівна)  вже декілька років беруть участь в цьому конкурсі. Ось і цього року дівчата та хлопці підготували роботи із бісеру: гердани, квіти та звірят, відіслали фото робіт журі та отримали відповідь, що їх роботи пройшли до фіналу конкурсу «Чарівний бісер». Фіналістів запросили на нагородження, яке  відбулося 14-15 квітня  2018 року в Києві. А дівчатам-майстриням ще й запропонували продемонструвати колекцію прикрас-герданів «Весняне сяйво», що зроблені своїми руками, в виставочному залі Міжнародного виставкового центру.

     Юні майстри Васильєв Іван, Васильєва Олександра, Романів Іван, Плохотнік Катерина, Стешина Вікторія, Шаповалова Анна отримати нагороди за свою працю від самого Юрія  Шуманського,  головного редактора журналу «Модний» та головного організатора XVIII Міжнародної виставки «Рукоділля. Бізнес і хобі».

     Крім того діти відвідали Національний Ботанічний сад імені Н.Н.Гришка національної академії наук України, де помилувалися «Японським садом з українською душею», відвідали музей «Київська фортеця», на  Софіївській площі ознайомилися з експонатами Всеукраїнського фестивалю писанок.

     Втомлені, але задоволені поверталися діти додому. Попереду – нові плани, нові задумки. Творчості і наснаги вам, юні рукодільники!

                                                                                             Нікулишева Т.О.,

                                                                                             методист БТДЮ

     

^ Вгору ^