Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата опублікування:
31 жовтня 2016 року.

     З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської й батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання протягом жовтня у Снігурівському районі проведено місячник шкільних бібліотек «Книга і читання — важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

 Разом з класоводами та класними керівниками бібліотекарі провели загальношкільні лінійки, інтелектуальні ігри, бесіди, бібліотечні уроки, усні журнали, диспути, оформили тематичні книжкові виставки. Презентації книг, театралізовані вистави літературних творів, вікторини тощо стимулювали читацьку активність учнів. Школярі мали змогу розширити знання про значимість книги та роль шкільної бібліотеки у сучасному суспільстві, що сприяло розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу.

У проведенні заходів активну участь взяли працівники районної та сільських бібліотек, батьки, представники громадськості.

       Сподіваємось, що проведені заходи допомогли  дітям краще пізнати історію і культуру рідного краю, познайомитись із видатними людьми і пам’ятними місцями Миколаївщини,  а також сприяли популяризації читання серед підростаючого покоління та вихованню бережливого ставлення до книги.

chitannya_-_tse_vikontse-_cherez_yake_diti_bachat_-_piznayut__svit_i_samih_sebe izobrazhenie_023

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SAMSUNG CAMERA PICTURES

img_3934 20161018_103558

Л.В.Горностай,

методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^