Всеукраїнський правовий диктант

Дата опублікування:
19 квітня 2018 року.

    25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує взяти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України.
Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Миколаїв, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир та інші.
“Всеукраїнський правовий диктант» — унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.
За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.

      Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

Реєстрація учасників: http://vpd.in.ua/

 

 

^ Вгору ^