Всеукраїнський тиждень права в гімназії

Дата опублікування:
29 грудня 2018 року.

    Всеукраїнський тиждень права в гімназії розпочався з Єдиного Всеукраїнського уроку з прав людини, який підготовлено вчителем правознавства Августовською Н.А. Лекторські групи, сформовані із учнів 11-х класів, підготували розповіді про історію створення Загальної декларації з прав людини (якій цього року виповнилося 70- років), Конвенції ООН про права дитини, Всеукраїнського тижня права, цікаві вікторини, шаради тощо. Свої виступи лектори супроводжували мультимедійними презентаціями та відеороликами.

   11 грудня 2018 року, учні 9-11 класів зустрілися з  з представниками структурних підрозділів адміністрації, у ході яких молоді було запропоновано долучитися до формування Плану перспективного розвитку району на наступні 4 роки. Учні отримали змогу детально обдумати свої пропозиції щодо розвитку Снігурівщини та представити їх очільникам району на особистій зустрічі.

  12 грудня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації учні 9-11 класів гімназії взяли участь у зустрічі очільницею району Інною Бойко, під час якої учні шкіл презентували своє бачення розвитку Снігурівки. Команда гімназії представила чималу кількість досить цікавих пропозицій до Плану перспективного розвитку Снігурівщини.

  Вчителем правознавства разом із бібліотекарем Силкіною Т.Б. було організовано виставку літератури для учнів, вчителів та батьків з питань захисту прав людини та змінний стенд, присвячений Всеукраїнському тижню права.

  Бібліотекар гімназії Силкіна Т.Б. провела бібліотечний урок-вікторину для учнів 6-х класів «Цікава країна моїх прав та обов’язків»

  13 грудня класний керівник 11-А кл. на батьківських зборах організувала роботу по опрацюванню матеріалів освітницького проекту «Я маю право», розміщених на сайті відділу освіти Снігурівської РДА.

  Серед учнів 9-11 кл. Августовською Н.А. організовано конкурс індивідуальних та колективних проектів, присвячених механізму захисту прав людини в Україні та світі. Кращий відеоролик, створений ученицею 10-А кл. Панкратовою Інною, було направлено для участі в районному конкурсі.

^ Вгору ^