Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата опублікування:
26 січня 2018 року.

   Вчитель історії Райда Тетяна Павлівна провела захід, щодо гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні для учнів 8-11 класів.

  Шкільна родина Першотравневої  ЗОШ зібралася тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час. Тепер ми стали свідками ще однієї масової трагедії нашої країни – події, що звершилася на Майдані Гідності.

  Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю.      Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.            

   Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.

 Вгорі прекрасні зорі, що палають…
Будь-ласка, наші душі вбережи!
Хай кожну ніч нам Янголи співають,
Ти ж своє милосердя покажи

Райда Т.П., вчитель історії

 

^ Вгору ^