Я — маленький пішохід

Дата опублікування:
15 вересня 2017 року.

     Загальновідомо, що дитинство – це унікальний період в житті людини: саме в цей час формується здоров’я, відбувається становлення особистості. І тому ми повинні навчити дітей розуміти, що своє здоров’я, своє життя треба вміти берегти і захищати.

   У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» та з метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку на базі дошкільного підрозділу Калинівського НВК вихователем Панасюк Л.А. проведено заняття «Я — маленький пішохід».

    Вихователь акцентувала увагу дітей на видах транспорту, що вони  можуть побачити на вулицях села, та наголосила на дотриманні правил дорожнього руху. Вихованці розглянули різновиди дорожніх знаків і визначили їх значення у житті людини.

  З метою закріплення набутих знань діти грали в дидактичну гру «Який це дорожній знак»: із розрізних картинок складали ціле, а потім пояснювали значення певного дорожнього знаку. З великим задоволенням малюки розмальовували сюжетні малюнки, де визначали відповідність дорожнього знаку у  певній ситуації. Отож набуті знання стануть дітям у пригоді.

       Панасюк Л.А., вихователь Калинівського НВК

^ Вгору ^