Яскрава зірка мого вчительського надбання

Дата опублікування:
21 лютого 2019 року.

   Він – найбільш яскрава зірка мого вчительського надбання, якою я пишаюсь. Пишаюся тим, що доручилася  до формування  його, як людини, громадянина, коли була класним керівником у 1985-1988 рр., Снігурівського ПТУ-34.

    Він – це Ігор Віталійович Бриченко, знаний у районі як підприємець нової формації, талановитий сучасний керівник, депутат Верховної Ради України.

    Відомо всім, що Ігор Віталійович здійснює систематичну благодійну допомогу за покликом душі  і веління серця. З порозумінням він поставився і до мого прохання вирішити проблему у  фінансовій  допомозі  в придбанні меблів, учнівських парт, стільців, нової дошки, інтерактивного комплексу для  кабінету  хімії.

   Вже у листопаді — грудні — перше надходження. 18 лютого — повне  облаштування. Завдяки чималій  фінансовій підтримці мій кабінет в Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де я працюю в даний час, повністю оновився. Створені належні умови для навчання учнів, це як ніби «срібний дощ», випав на моєму робочому місці. А тому разом зі мною раділи всі адміністрація школи, учні, батьки, колеги такому вчинку мого вихованця.

     Така допомога – це справжній приклад небайдужого ставлення до проблем школи.

     Від щирого серця, від всіх нас висловлюю тобі, дорогий мій учню — Ігоре Віталійовичу, особливу і щиру подяку.

     Бажаю подальшого процвітання, миру, мудрих рішень, міцного здоров’я,  сімейного щастя.

 

Люблю тебе!

Твій вчитель Воробйова Н.О.

^ Вгору ^