З 95-річчям, шановна Олександро Іванівно!!!

Дата опублікування:
30 червня 2017 року.

   У кожного своя доля і свій шлях широкий… Життєвий шлях Олександри Іванівни Закревської простягнувся на 95 років!

  28 червня 2017 року, у День Конституції України, досвідчений талановитий учитель німецької мови Закревська Олександра Іванівна відсвяткувала 95-річний ювілей.

  Ювілей у вас відмінний!
95 — солідний вік!

Двох століть ви господиня.

Тож живіть до сотні літ!

   Скільки випало на долю цієї людини: були радощі і злети, професійне визнання і шана учнів багатьох поколінь. На юність припали воєнні роки, всенародне горе і біль втрат. Але Олександра Іванівна є оптимісткою. Віра завжди допомагала здолати усі негаразди.

Працю собі нелегку Ви обрали
Вона потребує сил та тривог,
Але Ви ніколи не шкодували
Бо праця — це доля, яку Вам дав Бог.

  Тож ми, представники районної методичної служби, за потребою душі і серця  відвідали шановну колегу і привітали з прекрасним ювілеєм. Упевнені, ювілярці було приємно прийняти вітання, грамоту й грошову винагороду від голови райкому профспілки Кисіля В.О., начальника відділу освіти Мендус Л.І., директора Новопавлівської школи Надворної Є.М. та методиста Снігурівського РМК Благодатної З.І.

   У подвійно святковий день Закревська Олександра Іванівна приймала численних гостей – випускників минулих років, делегації яких змінювали одна одну. Лунали спогади, побажання. Від усього серця її учні бажали, щоб усе зроблене вчителем було непідвладне плину часу і зміні поколінь.
Обличчя світилися радісними усмішками і приємними здивуваннями. Схвильована ювілярка з вдячністю сприймала щирі слова подяки за життєві уроки мудрості, добра, людяності. Усі присутні висловили побажання обов‘язково зустрітися на 100-річний ювілей Олександри Іванівни.

   Вельмишановна Олександро Іванівно!

Хай доля дарує Вам років багато,
Відпустить здоров’я міцного й добра,
Хай повниться ласкою рідна Вам хата,
Й багато в ній буде любові й тепла.
Хай радість приносить Вам кожна година,
Від горя хоронить молитва свята,
Хай щастям квітує життєва стежина
На многі і благі майбутні літа.

 

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^