З КРАЇНИ В УКРАЇНУ

Дата опублікування:
3 жовтня 2018 року.

      У сучасному світі мир — це найбільша цінність та мрія. Ми хочемо жити у мирній країні, де цінним є життя всього живого, де панує злагода, мир і добробут… Цій темі присвячений Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну», який відбувся у вересні цього року на Сході України.

       Фестиваль «З країни в Україну» − це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах східних областей України. Проект започатковано у 2014 році, щоб максимально допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

       Такий фестиваль проходив  у  містах  Авдіївка (28 вересня),  Вугледар  (29 вересня), Волноваха (30 вересня). В програмі фестивалю різноманітні напрями: Майданчик «Сучасна Україна», Містечко громадських ініціатив, Містечко  майстрів, Молодь і спорт, Інтелектуальні ігри, Охорона здоров’я, Відкрита бібліотека, Дитячий майданчик, Фотонапрямок, «Смакота»,  «Швидкий доступ», «Кольорове дерево», та інші. А ввечері на головних площах пройшли концертні програми.

       На запрошення Спілки народних майстрів України у фестивалі взяла участь керівник Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського БТДЮ Олена Васильєва. В Містечку майстрів, який складався із 10-ти різних ремесел,  наша  майстриня допомагала розкрити свій талант − навчала дітей і дорослих мистецтву бісероплетіння. Кожен бажаючий навчитися технології виготовлення традиційних прикрас отримав на згадку браслет із бісеру, виготовлений своїми руками, який зможе подарувати близький людині чи зберегти як спогад про Фестиваль.

        Сповнена незабутніх вражень і усвідомлення того, що і вона внесла маленьку частинку у справу миру в нашій країні, повернулась  Олена Володимирівна в рідну Снігурівку. Попереду – нові справи, нові проекти.

Нікулишева Т., методист БТДЮ

^ Вгору ^