сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
З турботою про малюків

Дата опублікування:
4 травня 2018 року.

   Задля всебічного гармонійного розвитку вихованців адміністрацією та дружнім колективом ЗДО №1 міста Снігурівка було розроблено й впроваджено грантовий проект «Логопедичний супровід дітей з мовленнєвими порушеннями в умовах ДНЗ – запорука становлення успішної особистості».

   Завдяки цьому у закладі наразі функціонує досконало облаштований кабінет логопедичного супроводу дошкільників. Малюки залюбки приходять сюди на групові й індивідуальні заняття. У післяобідній період організовано спільну роботу з батьками.

   Наприкінці квітня для запрошених гостей: головного бухгалтера Снігурівської міської ради Чепік В.В., методиста Снігурівського РМК Татаренко О.А. й колег-педагогів було презентовано роботу логопедичного гуртка.  У вступній промові керівник закладу Глушко Л.С. наголосила на необхідності логопедичної роботи у закладах дошкільної освіти, особливо на етапі підготовки дитини до шкільного навчання.

   Керівник гуртка Шойко В.П.  представила заняття мовно-корекційного напрямку.

   Методист з дошкільної освіти Татаренко О.А. відзначила професійний підхід до організації занять у логопедичному гуртку й надала методичні рекомендації щодо вдосконалення роботи зазначеного напрямку.

   Представник Снігурівської міської ради ­­Чепік  В.В. висловила подяку колективу й особисто завідувачу Глушко Л.С. за плідну працю і воістину батьківську турботу про своїх вихованців.

   Сподіваємося, що насіння радості, щастя й добра, посіяне ласкавими руками працівників, дасть чудові сходи й приведе до здійснення мрій щодо всебічного розвитку дошкільників та їх подальшого перетворення в дорослих успішних особистостей.

О.А.Татаренко, методист з дошкільної освіти Снігурівського РМК

 

 

^ Вгору ^