Забезпечуємо якісну освіту

Дата опублікування:
30 березня 2017 року.

    Відповідно до плану Снігурівського РМК 29 березня 2017 року на базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка проведено науково-практичну конференцію «Запровадження компетентнісного підходу до навчання – дієвий шлях забезпечення освіти».

    З вступним словом до присутніх звернулася методист Снігурівського РМК Благодатна З.І., яка відзначила важливу роль компетентнісного підходу у процесі надання якісних освітніх послуг.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи СРГ імені Т.Г.Шевченка Юзва Т.М. доповіла про форми методичної роботи, спрямовані на ефективне запровадження компетентнісного підходу у навчально-виховному процесі.

   Керівник ШМО вчителів початкових класів Снігурівської ЗОШ №1 вчитель-методист Заставенко Т.О. розповіла про діяльність класоводів, які ефективно забезпечують впровадження Державних стандартів початкової освіти.

    Про формування компетентностей учнів на уроках математики, зокрема під час підготовки до ДПА та ЗНО, інформувала вчитель-методист Першотравневої ЗОШ Завальницька Л.Ф.

   Цікавим і змістовним став виступ вчителя СРГ імені Т.Г.Шевченка Голубченко А.М., яка поділилася досвідом роботи щодо здійснення компетентнісного підходу на уроках біології.

   Маючи багаторічний досвід класного керівника, вчитель Снігурівської ЗОШ №3 Олещук Л.А. виклала своє бачення запровадження компетентнісного відходу у виховній роботі.

   Практичний психолог вищої категорії Баратівської ЗОШ Міщанин Н.О. зупинилась на питанні адаптації учнів, що є необхідним чинником у забезпеченні якісної освіти.

   Роль бібліотеки у формуванні основних компетентностей глибоко розкрила бібліотекар Євгенівського НВК Балбушева В.В.

   Усі виступи супроводжувалися вдало створеними мультимедійними презентаціями.

   Насамкінець конференції прийнято відповідні рекомендації.

    Захід пройшов на належному методичному рівні.

З.І.Благодатна, методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^