Запалимо свічку пам’яті

Дата опублікування:
18 лютого 2019 року.

    З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Калинівському навчально- виховному комплексі бібліотекарем Блащук І.В був проведений інформаційний урок   для учнів 8-9 класів  «Запалимо свічку пам’яті», присвячений  Революції Гідності.

   Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.  Дуже уважно, із сльозами на очах учні подивилися  відео-хроніку під мелодію гімну Майдану «Пливе Кача» про події, які розгорталися на  майдані.  Ось вони перед нами, Герої Небесної Сотні. Вони згасли, як зорі, але житимуть в нашій пам’яті вічно.

   До коментарів долучилися і старшокласники, висловлюючи подяку тим людям, для яких слово «свобода» не є порожнім звуком.

   Ірина Володимирівна наголосила, що ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною , щоб подібне більше ніколи не повторилось.

  Захід завершився хвилиною мовчання та запаленням символічних свічок пам’яті.

Мікуляк Н.В.,

ЗДВР Калинівського НВК

 

 

^ Вгору ^