Запобігаємо інфекційно-вірусним захворюванням

Дата опублікування:
10 лютого 2017 року.

    Вірусні інфекції наздоганяють людину всюди. У період холодів або міжсезоння, коли невидимі оку вороги починають використовувати ситуації переохолодження й ослаблення імунітету, особливо актуальною стає профілактика вірусних захворювань.

      Нещодавно в Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи щодо профілактики цих захворювань. Під час проведення годин спілкування класні керівники Міщанін Н.О., Розумовська А.В., Черненко С.О., Гудзь А.Я. ознайомили учнів з системою заходів, що включають повноцінне харчування з включенням вітамінів у природному вигляді, загартовування та часте провітрювання приміщень; щоденне вологе прибирання.

     Класні колективи взяли активну участь у конкурсі стінгазет «Профілактика інфекційних та простудних захворювань», у яких висвітлили рекомендації загального санітарно-гігієнічного спрямування, зокрема,
носити маски в осередку інфекції або при перших проявах застуди чи ГРВІ; прикривати ніс і рот хустинкою при кашлі та чханні.

     Мікроорганізми, що викликають хворобу, завжди були і будуть у повсякденному житті людини. Тому такими важливими є заходи профілактики, завдяки яким можна запобігти не тільки хворобі, але й серйозним ускладненням, що виникають від інфекцій.

 

Розумовська А.В., педагог-організатор Баратівської ЗОШ І-ІІІ ст.

^ Вгору ^