Заради миру! Заради життя!

Дата опублікування:
22 вересня 2018 року.

   У сучасному світі мир — це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля  не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

     Саме тому існує цей день — Міжнародний день миру.

   Заради миру! Заради життя! Цей лозунг 21 вересня 2018 року став темою всього дня в учнів, батьків та вчителів Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зранку в школі з нагоди цього свята відбувся тематичний виховний захід, на якому учасники продемонстрували своє велике побажання миру кожній родині, миру в державі і миру у світі.

   Ми пам’ятаємо загиблих під час війни за незалежність у минулому і слідкуємо за теперішніми подіями на Сході. Ми згадуємо про День партизанської слави та бої за вільну країну під час Другої світової війни. Тільки спільною та щоденною працею ми змінимо країну. Заради загиблих! Заради Миру! Заради Щасливого життя!

    В підтвердження своїх намірів, учнями школи за сприяння органів учнівського самоврядування, було виготовлено 160 білих голубів миру. Разом з учнями  вчителі і батьківська громада долучилися до флешмобу «Голуб миру в кожен дім». І власноруч виготовлені голубки розлетілися у кожну домівку односельчан під час традиційної ходи «Заради життя».

    Ми хочемо жити у мирній країні, де на полях війни не гинуть наші ровесники. Ми хочемо жити на мирній планеті, де цінним є життя всього живого, де панує злагода, мир і добробут…

                                                             Я.О.Самсонова, педагог-організатор

 

^ Вгору ^