сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Засідали вихователі груп молодшого віку

Дата опублікування:
24 лютого 2017 року.

Патріотичне виховання підростаючого покоління завжди було однією з найважливіших завдань сучасної дошкільної освіти, адже дитинство – найкраща пора для прищеплення священного почуття любові до Батьківщини, гордості за її минуле.

Саме темі національно-патріотичного виховання було присвячене засідання методичного об’єднання вихователів молодшого дошкільного віку, проведеного на базі дошкільного навчального закладу № 2 міста Снігурівка.

Вихователь Бенько Л.В. представила заняття у другій молодшій групі «Український куточок», під час якого малюки продемонстрували знання українських прислів´їв, народних традицій, рослин-оберегів. Колеги-педагоги відзначили високий рівень методичної підготовки заняття, проведеного Людмилою Володимирівною.

У ході засідання круглого столу вихователь Бенько Л.В., яка атестуються у поточному навчальному році,  презентувала свій досвід роботи з проблемної теми.

Методист Снігурівського РМК Татаренко О.А. надала відповідні рекомендації вихователям щодо організації роботи у молодшій групі ДНЗ і запропонувала впроваджувати досвід роботи Бенько Л.В. з національно-патріотичного виховання у власну практику.

Засідання пройшло на високому організаційно-методичному рівні.

О.Татаренко,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^