Засідання колегії відділу освіти

Дата опублікування:
28 Грудня 2016 року.

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації
28 грудня 2016 року проведено чергове засідання колегії. На заході були присутні працівники відділу освіти, керівники навчальних закладів району, методисти Снігурівського РМК та голова районної організації профспілки працівників освіти.

Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, зокрема щодо стану організації харчування школярів, стану безпеки життєдіяльності та створення безпечних умов праці і навчання учасників навчально-виховного процесу в ЗНЗ району, забезпечення якісної кадрової політики.

Методист Снігурівського РМК Лапченкова Л.М. висвітлила питання щодо контролю й оцінювання в упровадженні компетентісного підходу в навчанні молодших школярів.

Роль шкільної бібліотеки як стратегічного партнеру освіти розкрила Горностай Л.В., методист РМК.

Доповідаючи про організацію харчування учнів у навчальних закладах району, головний спеціаліст відділу освіти Варакса Н.М. зосередила увагу керівників ЗНЗ на важливості постійного контролю за його станом. З метою недопущення  виявлених недоліків у подальшій роботі виступаюча надала відповідні рекомендації.

Бєлєй Н.І., методист райметодкабінету, проаналізувала якісні та кількісні показники педагогів у розрізі навчальних закладів і довела до відома учасників зібрання перспективи кадрової політики як запоруки успішного навчально-виховного процесу. Надала рекомендації щодо покращення якісного складу педагогічних кадрів району та підвищення престижу професії вчителя.

Кисіль В.О., голова райкому профспілки працівників освіти, у своєму виступі проаналізував стан безпеки життєдіяльності та створення безпечних умов праці і   навчання учасників навчально-виховного процесу в ЗНЗ району і рекомендував поліпшити роботу освітян з даного питання.

З усіх питань директорам навчальних закладів надані відповідні доручення і рекомендації. Підсумком засідання колегії стало прийняття рішень щодо покращення роботи освітніх закладів.

Після колегії проведено нараду з керівниками ЗНЗ і ПНЗ з оперативних питань. Начальник відділу освіти Мендус Л.І. акцентувала увагу присутніх на питаннях сталого проходження опалювального сезону в НЗ району, економного витрачання енергоносіїв, належної організації інвентаризації за 2016 рік. Очільник відділу освіти наголосила на важливості проведення інструктажів щодо безпеки життєдіяльності у період новорічних свят, зимових канікул тощо. Виступаюча зосередила увагу управлінців на необхідності систематичного  контролю за якістю навчально-виховного процесу та дотриманні виконавської дисципліни.

Богданова Г.О., завідувач Снігурівського РМК, проаналізувала участь ЗНЗ у районному етапі предметних олімпіад, відзначивши якісну підготовку учнів-переможців. У своєму виступі керівник райметодкабінету наголосила на формуванні інноваційної культури сучасного педагога. Приділила увагу посиленню військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді й організації роботи щодо проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Сокіл («Джура»).

Представник Благодійного фонду Народного депутата України Бриченка І.В. «Крокуємо з турботою» Карпенко Л.О. презентувала книгу новел відомої письменниці Миколаївщини Людмили Чижової «Зворотний відлік». Дякуючи спонсорській допомозі Ігоря Віталійовича, книга надійшла до шкільних бібліотек району.

З питань дотримання безпеки і якості продуктів харчування та запобігання гострих кишкових інфекцій при організації харчування у навчальних закладах виступив представник управління Держпродспоживслужби у Снігурівському районі Домбровський О.Я.

О.Забава,

заступник начальника відділу освіти РДА

dscn2370

dscn2377

dscn2380

dscn2386

dscn2388

dscn2393

dscn2397

dscn2400

dscn2414

dscn2422

dscn2435

^ Вгору ^