Засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників

Дата опублікування:
30 березня 2017 року.

   У період весняних канікул освітяни традиційно збираються, щоб вирішити нагальні проблеми, поспілкуватися, поділитися досвідом і запозичити краще у колег.

   Принцип «освіта протягом усього життя» набуває з кожним роком усе більшого практичного звучання. Адже педагог як ніхто має реагувати на всі виклики часу. Безперервне зростання обсягів інформації визначає особливе місце методичної служби в системі неперервної освіти вчителя.

   З метою організаційної роботи щодо стимулювання педагогічних працівників до професійного вдосконалення 29 березня 2017 року на базі Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка проведено засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників. Змістом їх роботи стали питання на стадії наближення до завершення навчального року: підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів у 8-11 класах та підготовка до обласних олімпіад учнів 3-4 класів, якість виконання навчальних програм та відповідно моніторинг рівня навчальної компетентності учнів.

   Актуальним стало обговорення нових програм базової школи та підручників для 9 класу за оновленими програмами, результативності функціонування освітянських предметних сайтів та блогів, аналізу участі педагогів у фахових конкурсних програмах, проектах, вебінарах, звітів про проходження курсів підвищення кваліфікації в МОІППО.

   Особлива увага вчителів-предметників зосереджувалася на якісній підготовці до ДПА в 4, 9, 11 класах та випускників 2017 року — до зовнішнього незалежного оцінювання.

  Учителі математики з цікавістю сприйняли інформацію Башинської О.І. про творчу зустріч з автором підручника алгебри для 9 класу Захарійченком Ю.О.

  Презентація Промінського НВК «ROBOfirst – більше, ніж роботи» зацікавила не лише вчителів фізики, а й лідерів учнівського самоврядування, які мали змогу вправлятися з навчальними нововведеннями, керуючи роботом з мобільного телефону.

   На базі новоствореного лінгафонного кабінету у Снігурівській районній гімназії імені Т.Г.Шевченка вчителі іноземних мов переконалися у перевазі навчання учнів за допомогою сучасних технічних засобів. А практична робота впевнила словесників у максимальних можливостях більш якісного навчання.

  Під час засідань використано інтерактивні форми роботи: круглий стіл, відеопрезентації, майстер-класи, практична робота, огляд новинок науково-методичної літератури тощо.

   З усіх розглянутих на засіданнях РМО питань прийняті відповідні рекомендації, що стануть в нагоді при вирішенні освітянських проблем.

Г.О.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^