Засідання РМО вчителів біології

Дата опублікування:
31 жовтня 2019 року.

30 жовтня 2019 року відбулося засідання районного методичного об‘єднання вчителів біології на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На цьому засіданні вчителі мали змогу:

  • Провести аналіз результатів ЗНО – 2019 з біології та обговорити особливості ЗНО — 2020.
  • Виробити алгоритм якісної підготовки учнів до ЗНО-2020, який вдалось сформувати в ході обговорення різноманітних тестових вправ, виконання складних завдань в групі, самостійно. На засіданні панувала активна творча співпраця. Кожен вчитель, який долучився до обговорення, пропонував свої шляхи якісної підготовки дітей до ЗНО. Активними учасниками були Ридош Л.В., Бондюченко Т.М., Шевчук Г.І., Голубченко А.М., Соколан М. Ю. та інш.
  • В рубриці майстер-клас » Можливості сучасного обладнання кабінету біології для організації освітньої та дослідницької діяльності учнів» Шевчук Г.І. продемонструвала принцип роботи  з цифровим вимірювальним комплексом EinsteinTM– це міні-лабораторія, що включає в себе бездротовий реєстратор даних нового типу, оснащений датчиками, які найчастіше використовують у навчальній програмі. Цей комплекс дозволяє проводити велику кількість різноманітних дослідів, перетворюючи звичайний комп’ютер, планшет чи у повноцінну цифрову природничо-наукову лабораторію. Отримані дані фізичних величин (пульс, кров’яний тиск, кардіограму, ЖЄЛ, тощо) відразу відображаються на моніторах у вигляді графічної залежності.

Всі учасники засідання РМО залишилися задоволені роботою методичного об‘єднання вчителів.

                                                                                                    Бондюченко Т.,

                                                                                                     керівник РМО

^ Вгору ^