Засідання РМО «Веселка»

Дата опублікування:
6 листопада 2017 року.

     Позашкілля — це планета творчості. А творчість — це незвіданий, загадковий і непередбачуваний світ, зітканий з добра і порозуміння, пошуків і відкриттів. І осередок цього світу – це діти! Педагоги-позашкільники з радістю розкривають природні здібності та обдарування кожної дитини.

         Основною метою діяльності позашкільного закладу є розвиток життєво компетентної, творчої особистості, здатної успішно самореалізуватися у соціумі.  Стратегія  направлена  на  розвиток таких  закладів  як  навчально-виховних, організаційно-методичних, дослідницько-експериментальних,  дозвіллєво-розважальних центрів, де реалізуються новітні підходи до навчання і виховання дітей. Саме  темі «Упровадження інноваційних технологій у діяльності позашкільних закладів»  присвятили засідання районного  методичного об’єднання «Веселка» педагогічні працівники позашкільних закладів.

          Про створення виховної системи своїх закладів, які сприяють вирішенню педколективами виховних завдань, спрямованих на виховання у дітей різноманітних життєвих компетенцій, поділились досвідом методист БТДЮ Нікулишева Т.О. і методист ДЮСШ Засєченко Т.Г..

    Кожен керівник гуртка вирішує найскладніше для педагога завдання: одночасно навчає всіх по-різному. Тим самим  організовує навчання вихованців, враховуючи особистісний потенціал окремої дитини. Думками з цього приводу поділились керівники гуртків БТДЮ Іваненко О.В., Грибок І.О., Вінійчук М.П.

     Як результат плідної роботи дитячого та педагогічного колективу — постійна участь і перемоги вихованців в конкурсах, фестивалях, змаганнях різних рівнів — від районних до всеукраїнських, та міжнародних. Керівник  Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Васильєва О.В. поділилась враженнями від участі своїх вихованців Нагорної Юлії і Васильєвої Олександри у Всеукраїнській виставці «Арт Країна», яка відбулась 27-30 вересня в рамках Міжнародної виставки «HANDMADE-Expo» в Києві. Юні майстрині отримали заслужені нагороди – Дипломи та подарунки.

     Колеги привітали керівника Зразкового художнього колективу «Плетіння мережива на коклюшках» Бей Т.М. з перемогою в обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону – 2017» у номінації «Інноваційні технології в позашкільній освіті (виховна робота)»

      Підсумки засідання підвела директор БТДЮ Юдченко І.І., зазначивши, що завдання педагогів-позашкільників – докласти всіх зусиль, щоб виплекати особистість, пам’ятаючи слова Сократа «У кожній людині – сонце, тільки дайте йому світити».

Нікулишева Т.О., методист БТДЮ

^ Вгору ^