Засідання школи молодого фахівця «Нове ім’я»

Дата опублікування:
18 лютого 2019 року.

    18 лютого 2019 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка, Снігурівської ЗОШ №1, Снігурівської ЗОШ №3, філія Снігурівська №2 пройшли засідання школи молодого фахівця «Нове ім’я».

   Молоді вчителі української мови і літератури поглиблювали свої знання у педагогічній справі спілкуючись з досвідченими колегами Жуковець З.Л., Думіх Н.О., а вчителі біології навчаючись у Бондюченко Т.М.

    Заставенко Т.О., Олійник О.Л., Лавро О.І. провели навчання для вчителів початкових класів з питань методики та організації освітнього процесу у 1-4 класах.

   Карташова З.Я., Заєць І.О., Уткін І.І. поділились своїм досвідом роботи з молодими вчителями математики, біології, географії з приваду реалізації змісту навчальних предметів, вибору методів, форм та прийомів для ведення уроків.

   Одарченко С.Є. і Карпінська О.М. для молодих бібліотекарів провели навчання та виховний захід до Міжнародного дня рідної мови «Мова калинова, чари барвінкові».

    Робота Резнік Л.М. для вчителів трудового навчання була направлена на шляхи активізації учнів, удосконалення форм і методів роботи сучасного педагога.

           

 

^ Вгору ^