Засідання ШМО в Першотравневій ЗОШ

Дата опублікування:
2 Лютого 2018 року.

   На засіданні методичного об’єднання відбувся обмін досвідом учителів предметників  з питання підготовки учнів до ЗНО і ДПА.

   Вчителі презентували добірки тестових завдань, ділилися досвідом роботи по узагальненню і систематизації знань  учнів у межах теми, розділу, курсу. Зокрема вчитель Завальницька Л.Ф. пропонувала цікаві форми роботи на етапі відновлення опорних знань учнів.

   Розглянуто питання «Нестандартні задачі – шлях до розвитку творчого мислення учнів». З повідомленням виступила вчитель Гайдук І.І. Запропонувала цікаві добірки нестандартних задач з тем.

   Вчитель Завальницький П.Я. поділився досвідом  роботи на уроках біології.

   Вчитель Борсук О.П. наголосила на необхідності системної роботи по формуванню ключових компетентностей учнів. Розповіла, як працює з даного питання на уроках інформатики, продемонструвала фрагменти уроків.

  Вчитель Райда Т.П. познайомила з новинками психолого-педагогічної літератури.

   На наступному засіданні методичного об’єднання заплановано провести методичний діалог  «Ефективність використання передових педагогічних технологій та шляхи формування компетентного випускника школи» та практикум по моделюванню уроків узагальненого повторення.

Завальницька Л.Ф., вчитель математики

 

^ Вгору ^