сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Засідання вихователей старших груп у ЗДО №7

Дата опублікування:
28 грудня 2017 року.

     Важливою ланкою роботи закладу дошкільної освіти №7 є впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій.

   Саме тому під час колективного перегляду педагогічної діяльності  вихователя Руссу О.Ю. колегам-педагогам міських ЗДО була представлена інноваційна технологія бельгійського вченого Джорджа Кюїзенера з логіко-математичного та інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку.

   У рамках засідання методичного об`єднання вихователів старших груп присутні ознайомились з алгоритмом впровадження вищезазначеної методики у практику роботи ЗДО.

   Проведене заняття «Математичні помічники» вихователем, яка атестується, довело, що за допомогою «чарівних»  паличок Кюїзенеїра у дітей розвиваються уява, фантазія, здатність до моделювання та конструювання, виховуються  самостійність, ініціативність, наполегливість у досягненні мети.

   Майстер-клас з використанням паличок Кюїзенера дав змогу вихователям практично ознайомитись із застосуванням інноваційної технології.

   Методистом  з дошкільної освіти Снігурівського РМК Татаренко О.А. присутнім педагогам надано методичні рекомендації щодо впровадження новітніх технологій в освітній процес закладів освіти.

   Захід проведено на належному організаційно-методичному рівні.

                             Н.О. Слободянюк, вихователь-методист ЗДО №7   міста Снігурівка

 

 

^ Вгору ^