Завальницька Людмила Федорівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
29 березня 2017 року.

ПІБ — Завальницька Людмила Федорівна

Навчальний заклад – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області  http://ljudmyla27.blogspot.com/

Освіта – Херсонський педагогічний інститут, 1976 рік, вчитель математики

Категорія, педагогічне звання  вища, «вчитель – методист»

Педагогічний стаж  40 років

Тема досвіду — «Формування компетентної особистості учня шляхом упровадження інноваційних технологій на уроках математики»

           Завальницька Людмила Федорівна творчо реалізує вимоги програми та інструктивно-методичних документів з питань викладання математики. Вона приділяє увагу кожному учню, створює найсприятливіші умови для його навчання, виховання і розвитку, враховуючи індивідуальні здібності та інтереси. В основу роботи покладена рівнева диференціація. Формуючи навчальні досягнення з математики, вчитель дотримується принципів науковості, систематичності та системності, доступності, проблемності, зв’язку з життям, активності, творчості, створення атмосфери для самовираження дитини.  В процесі викладання предмета приділяє увагу розвитку логічного мислення учнів, вихованню навичок розумової праці, формує вміння вчитися та самостійно здобувати знання.

          З метою розвитку логічного та критичного мислення, пізнавальної активності, комунікативних здібностей учнів Людмила Федорівна використовує інтерактивні методи навчання у поєднанні з інформаційно-комунікаційними технологіями.

           Її вихованці на ЗНО з математики стовідсотково підтверджують якість знань з математики (лише високий і достатній рівень).

              Кабінет математики є творчою лабораторією вчителя. При кабінеті створено математичну бібліотеку. В ній чимало книг з історії математики, є посібники для вступних вузів, книги до розділу «Цікава математика», дидактичні та роздаткові матеріали. Кабінет математики визнано одним із кращих у районі.

     Цілеспрямована систематична позакласна робота сприяє підвищенню навчальних досягнень учнів, допомагає у виборі професії. Своїм досвідом Людмила Федорівна ділиться з колегами. Вчитель є консультантом видавничої групи «Основа». Конспекти її уроків розміщені на веб-сайті видавництва, порталі «Учительський журнал он-лайн», у журналі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід».

^ Вгору ^