Завершено І (перший) етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2019»

Дата опублікування:
26 листопада 2018 року.

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування і всебічного розвитку особистості кожної дитини. Всеукраїнський  конкурс «Учитель року» – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

У цьому році свої професійні уміння, майстерність і творчі здобутки представили на розгляд районного журі педагоги з 6 навчальних закладів району у таких номінаціях, як «Географія» та «Захист Вітчизни».

Випробування цьогорічного конкурсу (конкурсний урок з наступним його самоаналізом, презентація досвіду роботи, вирішення проблемних психолого-педагогічних ситуацій) підтвердили думку про те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти вміло використати їх, а не лише захоплюватися.

Дипломантами районного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2019» стали вчителі географії Світлана Яківна Гринишак (Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст.) і Олена Геннадіївна Шкрібляк (Юріївська філія І-ІІ ст. Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.) та вчителі предмету «Захист Вітчизни» Рудюк Олег Анатолійович (Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) і Полупан Микола Михайлович (Любомирівський НВК).

У другому (обласному) етапі район представлятимуть Ткаченко Ганна Анатоліївна, вчитель географії Центральної ЗОШ І-ІІІ ст., та Предчук Анатолій Миколайович, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Павлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Побажаємо їм творчих здобутків, сили та наснаги, заявити про себе як креативну, фахово компетентну, творчу особистість, й обов’язково переможної участі у фаховому конкурсі.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу!

 

^ Вгору ^