Завершено пробне незалежне оцінювання

Дата опублікування:
2 квітня 2018 року.

На підставі наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 року №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» та відповідно до розподілу мережі і визначення пунктом проведення пробного ЗНО у Снігурівському районі визначено Снігурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

31 березня 2018 року проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з усіх предметів, визначених для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року, крім української мови і літератури. На зазначене незалежне тестування зареєструвалися 103 особи із числа цьогорічних і минулорічних випускників Снігурівського та Березнегуватського районів. Участь у тестуванні взяли 98 зареєстрованих.

Під керівництвом відповідального за пункт тестування Голдуна Ю.В. та його помічника Берест Л.В. організовано й забезпечено належне проведення незалежного оцінювання. До процедури пробного тестування у дев‘яти аудиторіях були залучені 22 педагогічних працівники та інших фахівців, які виконували функції старшого інструктора, інструктора та чергового. У ході роботи протягом трьох з половиною годин не зафіксовано порушень процедури тестування як з боку залучених працівників, так і учасників.

Учасники пробного ЗНО перевірили свої знання з історії України, англійської мови, математики, біології,  хімії, географії та фізики. Пробне тестування дало можливість учасникам вдруге на практиці ознайомитися з процедурою його проведення, зорієнтуватися у часі виконання роботи, попрактикуватися працювати із зошитом та бланками відповідей. Вправляння у виконанні тестової роботи стане в нагоді учасникам  зовнішнього незалежного оцінювання під час проходження його основної сесії.

Відзначено належне організаційно-процедурне проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Г.Богданова,

відповідальна за проведення ЗНО в окрузі

^ Вгору ^