Завгородня Раїса Василівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
15 березня 2017 року.

Навчальний заклад — Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області https://multiurok.ru/raica-v/

Освіта —  вища, закінчила Херсонський державний педагогічний інститут, за спеціальністю  вчитель фізики

Кваліфікаційна категорія, звання — спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист»

Стаж педагогічної роботи  –     34 роки

Проблемна тема — «Формування ключових компетентностей учнів методами інтерактивного навчання»

Короткий зміст досвіду — Раїса Василівна відзначається  високим рівнем  творчості, активності, високою самоорганізованістю, здатністю втілювати в життя досягнення педагогічної науки та власні ідеї. Педагогічну діяльність  будує за принципом: від дитини, від її можливостей − до навчального предмета. Бачить в учневі суб’єкт навчання, головну діючу особу навчально-виховного процесу.

   Постійна цілеспрямована ро­бота по формуванню навчальних компетентностей учнів сприяє прогнозуванню навчальної діяльності учнів на кінцевий результат. Ра­ціональний вибір методів навчання,  оптимальне навантаження, застосування інновацій, формування в учнів уміння застосовувати вихідні положення науки для самостійного пояснення фізичних явищ сприяють результативності в роботі. Застосування активної моделі навчання, стимулювання пізнавальної активності й самостійності учнів, високий темп уроку, проблемне вивчення тем  створюють належні умови навчання, дають можливість учневі реалізувати свої здібності, інтелектуальну спроможність.

  Працюючи над проблемною темою, Раїса Василівна визначилася з ефективними інтерактивними формами роботи, застосуванням експериментальних завдань. Добре володіє методикою використання ТЗН та комп’ютерних технологій.

   Реалізації практичних, освітніх і виховних цілей навчання сприяє позакласна робота, організована на базі кабінету. Традиційними стали тижні фізики та астрономії,  участь у конкурсах, науково-дослідницька робота. На базі кабінету працює предметний гурток «Еврика». Вихованці Раїси Василівни беруть активну участь у позакласній роботі: переможці районного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» в номінації «Космічна історія». Протягом п‘яти років учитель керує гуртком «Інтершкола» в рамках обласної програми «Створення єдиного освітнього інформаційного простору».

     Раїса Василівна — активний учасник шкільного та громадського життя: лауреат обласного конкурсу відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян регіону» в номінації «Інноваційні підходи в управлінні навчальним закладом».

    У червні 2016 року Завгородня Р.В. взяла участь у практикумі «Використання сучасного навчального обладнання з фізики в межах STEM-освіти» який відбувся в м.Києві .

^ Вгору ^