Завітала гостя

Дата опублікування:
28 вересня 2017 року.

        «Дякую за фантастичний день!» — так написала у фейсбуці волонтерка Корпусу Миру США в Україні Меделін Марі Діоріо директорові Нововасилівської ЗОШ Ковальчук С. М., яка запросила її на гостини до свого закладу, щоб діти мали змогу поспілкуватися з нею англійською мовою.

         Після теплого знайомства з учнями та колективом школи Меделін зустріли члени історико-етнографічного гуртка «Берегиня», що працює на базі музею. Волонтерці сподобались вироби місцевих майстринь: шкатулки із соломки, вишиті рушники та картини. З цікавістю слухала гостя розповідь екскурсоводів про історію села та учасників Великої Вітчизняної війни, уважно вдивлялася на світлинах в обличчя героїв нашого часу: воїнів-інтернаціоналістів, які виконували військовий обов’язок в Афганістані та Югославії, з повагою слухала розповідь про випускників школи, котрі захищають незалежність країни у зоні бойових дій АТО.

         Після відвідування музею Меделін Марі Діоріо зустрілася з десятикласниками на уроці англійської мови (вчитель Мовчан В.В.). Теплі усмішки дітей, дружня атмосфера запам’яталася волонтерці і ще раз переконала, що українська нація привітна і миролюбива.

 Готра Є.С., керівник гуртка «Берегиня»

^ Вгору ^