Збережемо Землю для нащадків

Дата опублікування:
14 листопада 2016 року.

         З маленького насіннячка виростає велике  могутнє дерево. Із першого захоплення блакиттю неба, різнотрав’ям луків, розмаїттям квітів починається любов дитини до рідного краю, бажання зберегти довкілля таким прекрасним і привабливим, яким воно відкрилося очам колись. Але з кожним роком змужніння — дитина, підліток, юнак розуміють, що  навколо все не так чудово: руйнація, заподіяна людськими руками, знищує і блакить неба, і трави, і квіти.

         У молодих людей пробуджується бажання зберегти навколишній світ, передати його майбутнім поколінням. Ось і об’єднуються вони в гуртки та клуби. Особлива роль належить учнівським екологічним бригадам.

          З  метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної роботи серед  учнівської молоді на базі Будинку художньої творчості проведено обласний конкурс екологічних  агітбригад. Снігурівський район представляла агітбригада Павлівського НВК «Еколог» з темою «Збережемо Землю для нащадків» (керівник Габелюк А.Я.). Виступ команди супроводжувався показом презентації про природоохоронну  і масово-агітаційну роботу навчального закладу у справі збереження природи.   Учасники агітбригади висвітлили екологічні проблемами нашої місцевості,  запропонувавши шляхи їх вирішення. Учні звернулися до глядачів із закликом:

                         Давайте боротись за чистоту природи,     

                         Планеті не будем наносити шкоди.

                         Посадимо ліс і гайочки зелені,

                         Сади і діброви – планети легені!

 

                                                                                                                       Габелюк А.Я.,вчитель

                                                                                                                      біології Павлівського НВКimg_6649 img_6663 img_6666 img_6668 img_6682 img_6684 img_6686

^ Вгору ^