сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Здоров’я кожної людини – це її багатство

Дата опублікування:
11 вересня 2017 року.

        З метою пропаганди  здорового способу життя 8 вересня у Вавилівській ЗОШ І ст. проведено День фізичної культури і спорту «Здоров’я кожної людини – це її багатство». Робота класоводів була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення  здоров’я, придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту, залучення  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом, виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

      Серед учнів 1-4 класів пройшли конкурсні змагання. Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали діти!

Мутко С.М., класовод 2 класу

^ Вгору ^